Соляна кімната

У «Солотвино Резорт» пропонуються різні процедури, включаючи соляну кімнату, яка підміняє соляні шахти, корисна для людей з проблемами дихальних шляхів, алергікам, астматикам, і позитивно діє на нервову систему.

Басейн із солоною водою

Басейн із солоною водою (ропою) корисний для шкірних захворювань, ревматизму, травм кісток, бронхіальної астми, гіпертонії, радикуліту, псоріазу, і безлічі інших захворювань. Вода відповідає пробам із Мертвого моря – концентрація солі в кілька разів вище, ніж в Чорному або Середземному морях.

Гідромасаж

Гідромасаж – масаж, який виконується потоком води в той час, коли людина сама перебуває в воді. Тиск направлених струменів води надає певний терапевтичний вплив, особливо з урахуванням того, що тіло людини під час проведення процедури максимально розслаблено.

Навіть лежачи в зручній позі, людина не може повністю розслабитися, в воді ж його тіло виявляється в стані, близькому до невагомості, а тепла вода підсилює ефект, розслабляючи м’язи. Все це знижує схильність до спазмів і дає певний болезаспокійливий ефект.

Пресотерапія

Пресотерапія є безболісною процедурою, яка усуває застій лімфи в окремих зонах лімфатичної системи людини.

Лімфодренаж (пресотерапія) полягає в послідовному стисненні різних частин людського тіла (в основному кінцівок) за допомогою спеціально сконструйованих манжет, в які подається стиснене повітря.

З її допомогою можна ефективно боротися з усіма проявами целюліту і різних стадій ожиріння. Цей метод усуває існуючу в’ялість шкіри, і в організмі запускаються процеси, що дозволяють зробити її гладкою і пружною.

Гідроколонтерапія

Гідроколонтерапія – метод, заснований на повному очищенні товстого кишечника з використанням води, при якому відбувається багаторазове наповнення товстого кишечника водою і його спорожнення.

У запрограмованому режимі вода подається по пластиковій трубці, поширюється по всій товстій кишці, виводячи назовні вміст через спеціальну трубку.

Інгаляції

Інгаляції сьогодні називають найефективнішим способом лікування захворювань дихальних шляхів. Цей метод має очевидну перевагу, розпорошені ліки стикаються майже з усією поверхнею слизової, швидше всмоктуються в кров і дають кращий результат і швидке одужання.

Вплив лікарських речовин йде прямо на дихальні шляхи, минаючи довгий шлях прийому препарату через шлунок. За допомогою інгаляції з дихальної системи швидше виводяться мікроби, що полегшує видалення слизу і мокротиння.

Медсестра на території

На території готелю є медичний пункт, аптека і чергова медсестра. У разі непередбачених обставин Вас завжди зможе оглянути фахівець і допомогти вирішити проблему.

Ароматерапія

В оздоровчому центрі “Солотвино Резорт” Вас порадують також сеансами ароматерапії, де процес розпилення корисних ефірних масел допоможе Вам розслабитися, освіжитися, зміцнити свій організм і нервову систему, а головне, привести себе в стан абсолютної гармонії.

У мінімальний пакет лікування входить:

  • соляна кімната
  • ароматерапія
  • інгаляції

У базовий пакет лікування входить:

  • соляна кімната
  • ароматерапія
  • інгаляції
  • на вибір гідромасаж або пресотерапія

Вартість

Мінімальний
пакет лікування
Базовий пакет лікування
150 грн250 грн
ПослугаБасейнСоляна кімнатаАроматерапіяІнгаляціїПресотерапіяГідромасажЛікувальний
масаж спини
Комплексний
масаж усього тіла
Вартість100 грн*50 грн50 грн50 грн100 грн150 грн100 грн200 грн
Тривалість60 хв45 хв30 хв10 хв60 хв30 хв20 хв30 хв

* безкоштовно для жителів готелю