З турботою про ваше здоров’я та красу

Солотвино Резорт — це цілюще місце, котре надихає та надає сил усім своїм гостям. Карпатське повітря, цілющі води та багатолітній досвід лікарів поєдналися в програмах нашого медичного центру.

Основними профілями лікування у медичному центрі Солотвино Резорт є захворювання опорно-рухового апарату, шкіри, неврологічні захворювання, хвороби серця та судин. Для кожного гостя фахівці індивідуально визначають найкращий комплекс заходів, котрий підтримає життєві сили організму та сприятиме покращенню стану здоров’я.

Комплекс бассейнів

Оздоровчий центр готелю пропонує відвідати басейни з солоною та прісною водою. Ця ропа корисна для багатьох систем організму і відповідає пробам Мертвого моря.

Вартість відкритих басейнів

Для проживаючих – безкоштовно!

Для непроживаючих:

  • дорослі – 100 грн
  • діти до 4-12 років – 70 грн
  • діти до 4 років – безкоштовно

Відкриті басейни

Відкриті басейни прогріваються від 29 до 33 градусів за Цельсієм. Басейни наповнені прісною і солоною водою (ропою). Тут вас чекає тераса для засмаги з зручними шезлонгами.

Закритий басейн

Басейн закрит для профілактичних робіт. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Басейни

Басейн

Оздоровчий центр готелю пропонує відвідати басейни з солоною та прісною водою. Ця ропа корисна для багатьох систем організму та відповідає пробам Мертвого моря.

Соляна кімната

Соляна кімната

Вигідне розташування готелю дає можливість використовувати соляні шахти в лікувальних цілях та оздоровити організм

Ресторан

Ресторан

Готель "Солотвино" пропонує своїм гостям скуштувати блюда європейської, румунської та угорської кухні у власному ресторані "Рибник"

Ловля риби

Ловля риби

На території готелю є чистий пруд де плавають карпи. Відвідувачі можуть безкоштовно насолодитися ловлею риби та її приготуванням на мангалі.

Лікувальні процедури

Оздоровлення в Солотвино – це не тільки солоні озера. Наші медичні фахівці підібрали лікувальні процедури, котрі допомагають покращити стан гостей із захворюваннями опорно-рухового апарату, дихання, нервової системи та шкіри.

Усі процедури
Ціни на процедури

Масажі

Масаж – це не тільки відновлення та підтримка здоров’я, але й отримання реального задоволення та розлаблення всього організму. У нашому арсеналі лікувальні та розслаблюючі масажі.

Косметологічний кабінет

Є багато факторів, які негативно позначаються на стані шкіри, особливо обличча, це: пил, косметика, частинки бруду, дощ, сніг, вітер, сонце… Підкреслити та зберегтии красу свого обличча допоможуть косметологічні процедури оздоровчого центру “Солотвино Резорт”.

Ціни

Лабораторні дослідження

Лабораторні методи дослідження – важливий етап діагностики захворювань, так як дозволяє визначити найменші зміни роботи систем і органів людини.

Ціни